tweede1.jpg

Welkom op de website van de Nierpatiëntenvereniging Zwolle!

Verlicht het leven van nierpatiënten

Vestingstad Amersfoort kleurt op zaterdag 23 november 2019 voor de 2e keer rood tijdens de Nierstichting Rode Loper: een bijzondere avondwandeling voor nierpatiënten en hun naasten. Nierstichting Rode Loper wordt in samenwerking met de NVN georganiseerd. Juist in de donkere dagen van het jaar willen we aandacht vragen voor de impact van nierziekten.

Het sfeervol verlichte Amersfoort vormt een prachtig decor voor de wandeling van 5 kilometer. Tijdens deze sfeervolle avondwandeling staat het delen van verhalen en samenzijn centraal. Langs de route en in de Sint Joriskerk zijn optredens en (muzikale) verrassingen. We dragen lichtjes, we dragen rood, we dragen nierpatiënten een warm hart toe! Vorig jaar was het een groot succes.

Info aanmelding en avond

  • Wandel je mee? Schrijf je in op rodeloper.nl
  • Aanvang 18.00 uur, Sint Joriskerk Amersfoort
  • Onderweg zijn er lichtjes, muziek en warme drankjes
  • Inschrijfgeld € 12,50 p.p. incl. lampje (kinderen t/m 12 jaar zijn gratis)