Spakenburg.jpg

De volgende groepen komen - onafhankelijk van wel/geen deelname aan de RECOVAC studie en/of de gemeten antistofrespons - in aanmerking voor een derde vaccinatie:

  • alle mensen met een nierfunctie <30 ml/min/1.73m2 én gebruik van afweeronderdrukkende medicatie
  • alle mensen die dialyse behandelingen ondergaan
  • alle mensen met en (al dan niet gecombineerde) niertransplantatie

Bovengenoemde mensen hoeven geen contact op te nemen. Bovenstaande mensen worden op dit moment door ons geïdentificeerd. Wij zijn daar op dit moment hard mee bezig en verwachten dit uiterlijk vlg. week af te ronden. Zij krijgen vervolgens van ons een brief toegestuurd waarmee zij zich kunnen melden bij de GGD. De GGD zal de 3e vaccinatie verzorgen. De derde vaccinatie zal een zgn mRNA vaccin (Pfizer of Moderna) zijn.